Terénní sociální pracovník/pracovnice (Brno)

Příspěvková organizace DROM, romské středisko vypisuje výběrové řízení na pozici Terénní sociální pracovník/pracovnice.

Úvazek: 1,0

Nástup: dle dohody

Náplň práce:

  • poskytování sociální služby Terénní programy dle § 69 zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách
  • poskytování potřebných informací a asistence osobám v nepříznivé sociální situaci (předlužení, hrozba ztráty bydlení, dlouhodobá nezaměstnanost)
  • jednání na úřadech, doprovod, pomoc s listinami
  • práce v terénu v lokalitách ohrožených sociálním vyloučením na území města Brna
  • práce v poradně v sídle organizace na ul. Hvězdová 9 v Brně

Požadujeme:

  • kvalifikaci sociálního pracovníka (podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)
  • dobrá orientace v sociální tématice
  • znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, standardů kvality
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a respektované organizace
  • další vzdělávání v oboru
  • supervizi
  • plat po zkušební lhůtě: 26 000 – 27 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené a další benefity (stravenky apod.)

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 17. 7. 2019 na e-mail: radek.kratochvil@drom.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Radek Kratochvíl, mobil: 777 477 822. Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky a pozváni k ústnímu pohovoru.

e-mail: radek.kratochvil@drom.cz
web: http://www.drom.cz