Terénní sociální pracovník (Prostějov)

Společnost Podané ruce, Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Prostějově vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník-terénní pracovník.

Požadavky:
  • Ukončená VŠ,VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření – předpokladem je způsobilost k výkonům povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/206 Sb., o sociálních službách)
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • Ochotu pracovat v odpoledních hodinách
  • Schopnost práce v týmu
  • Výhodou silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží
  • Výhodou zkušenost práce s dětmi a mládeží
  • Zdravotní způsobilost
Náplň práce:
  • Přímá práce s dětmi a mládeží ve věku 11 – 26 let (kontaktní-terénní práce individuální i se skupinou ve městě Prostějov)
  • Organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů
  • Sociální práce s cílovou skupinou
  • Administrativa sociální služby
Nabízíme:
  • Zástup za mateřskou dovolenou
  • Pracovní poměr na 1.0 úvazek s nástupem 1.6.2016
  • Možnost seberealizace
  • Možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání
  • Zázemí zavedené neziskové organizace
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Supervizi a odborný dohled

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana – motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte 19.5 na adresu nzdm.pv@podaneruce.cz, Kontaktní osoba : Petr Kadlec DiS. Vybraní uchazeči budou pozvání k ústnímu pohovoru po tomto termínu, který proběhne 24.5 v Prostějově

Pro bližší informace nás kontaktujte:

Společnost Podané ruce o. p. s. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Prostějově Západní 27, Prostějov 796 01. Telefon: 777 916 288, web: www.podaneruce.cz