Vedoucí centra SUZ pro Jihočeský kraj

Správa uprchlických zařízení MV vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Vedoucí centra na podporu integrace cizinců pro Jihočeský kraj.

Požadujeme
    VŠ zdělání (Bc., Mgr.) humanitního směru
    organizační a manažerské dovednosti, velmi dobrý písemný a ústní projev
    znalost pracovně právních vztahů,vítány zkušenosti v oblasti PR
    pokročilou znalost práce s PC
    jazykové kompetence s preferencí AJ a RJ
    ŘP skupiny B s praxí
    výhodou jsou kvalifikační předpoklady dle zák.č.108/2006 Sb. o sociálních službách a zkušenosti z práce s cizinci

Nabízíme
    odpovědnou a náročnou práci
    platové zařazení dle NV č. 564/2006 Sb. PT 12
    osobní hodnocení po zkušební době
    čerpání fondu kulturnch a sociálních potřeb
    5 týdnů dovolené
    odborný růst a další vzdělávání

Náplň práce
    realizace projektu EU
    řídí činnost regionálního centra na podporu integrace cizinců
    vede a organizuje činnost pracovníků zařazených v centru
    zodpovídá za zajištění soiálního a právního poradenství pro klienty
    monitoruje situaci cílových skupin klientů
    zodpovídá za komunikaci s medii a veřejností a za spolupráci s partnery SUZ na regionální úrovni

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Jihočeský kraj
Typ pracovního poměru:    Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Firemní rekreační zařízení
Požadované vzdělání: Vysokoškolské/ universitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Ruština (Pokročilá)

Kontakt:
Zaměstnavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Kontaktní osoba: Miroslava Macková
Adresa: Lhotecká 559/7, 14300 Praha – Kamýk, Česká republika
Telefon: 974 827 136

web: http://www.prace.cz/pd/498626177?rps=77&section=1