Vedoucí Intervenčního centra (Nymburk)

Občanská poradna Nymburk, o. s. vypisuje výběrové řízení na pozici “vedoucí Intervenčního centra Nymburk (IC)”. IC je registrovanou sociální službou, která nabízí bezplatnou psychosociální a sociálně-právní pomoc obětem domácího násilí. Působí v severovýchodní části Středočeského kraje, především na Mladoboleslavsku a Nymbursku. Vedoucí IC bude členem užšího vedení občanského sdružení a měl(a) by se aktivně podílet na strategii a řízení organizace.

Náplň práce:
– vedení sociální služby Intervenční centrum Nymburk
– zodpovědnost za provoz služby (v souladu s požadavky zákona o sociálních službách a standardy kvality služby)
– zodpovědnost za vedení, motivaci a hodnocení pětičlenného týmu pracovníků služby
– přímá práce s uživateli sociální služby
– participace na související administrativě
– povinná účast na dalším vzdělávání a supervizi
– spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi

Požadavky:
– úplné VŠ nebo VOŠ vzdělání v oblasti sociální práce nebo příbuzných oborů dle zákona o sociálních službách (předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka)
– minimálně 1 rok praxe ve vedoucí funkci
– prokazatelný zájem o problematiku domácího násilí včetně znalosti daných oblastí
– znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail aj.)
– řidičský průkaz
– trestní bezúhonnost
– ochotu cestovat (zejména v rámci Středočeského kraje)

Osobnostní předpoklady:
– sociální zralost
– odborné znalosti
– praktické dovednosti (vedení, řízení a motivování týmu)
– iniciativní a proaktivní jednání
– kreativita
– samostatnost
– schopnost strategického myšlení
– schopnost sebeřízení
– vysoká hladina frustrační tolerance
– sociální cítění
– empatie
– komunikační a prezentační schopnosti
– schopnost týmové spolupráce

Výhodou:
– zkušenost s prací v neziskovém sektoru
– kurz krizové intervence
– znalost anglického jazyka

Nabízíme:
– know-how
– přátelskou atmosféru
– smysluplnou práci na celý úvazek
– možnost osobního a profesního rozvoje
– dobré finanční ohodnocení, dovolenou v délce 5 týdnů

Místo výkonu práce: Nymburk
Pracovní poměr: na dobu určitou (do listopadu 2013) s možností dalšího prodloužení
Mzda: 26 000 Kč
Nástup: ihned (polovina února 2013)

Své nabídky obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis a případně i reference zasílejte nejpozději do 30. 1. 2013 (včetně) na adresu ic.nymburk@pomocobetem.cz.
Výběrové řízení je vícekolové: v prvním kole se hodnotí došlé životopisy a motivační dopisy, v dalších kolech probíhá osobní pohovor, ke kterému budou pozváni jen vybraní uchazeči (první polovina února 2013).
Dovolujeme si upozornit, že uchazeči, kterým se neozveme do 20. 2. 2013, nebyli na základě daných kritérií vybráni do druhého kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Další případné informace Vám podá Veronika Pačesová, DiS. (tel.: 737 104 928).

Pracovní nabídka v PDF zde.

Jméno organizace: Občanská poradna Nymburk, o. s.
Adresa: nám. Přemyslovců 14/11, 28802 Nymburk
Kontaktní osoba: Veronika Pačesová, DiS.
telefon: 737 104 928
E-mail: ic.nymburk@pomocobetem.cz
WWW: http://www.opnymburk.cz