Vedoucí NZDM (Ústí nad Labem)

Nevládní nezisková organizace YMCA v Ústí nad Labem, vypisuje 2-kolové výběrové řízení na pozici vedoucí sociální pracovník/ce, do nízkoprahového klubu pro děti a mládež (NZDM) Orion v Krásném Březně.

Celý pracovní úvazek (40 h. týdně) na dobu neurčitou.
Předpokládaným nástup v nejbližším termínu dle dohody.

Nutné podmínky:
  • trestní bezúhonnost,
  • VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., znalost práce na PC (Office, Internet)
  • praxe v oboru/na podobné pozici min. dva roky
  • schopnost řídit malý tým
  • znalost cizího jazyka (AJ/NJ).
Výhodou:
  • zkušenosti s prací se sociálně ohroženou mládeží nebo romskou minoritou,
  • orientace v projektech a dotačních řízeních

Vlastnosti ideálního kandidáta:

  • silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží
  • ochota učit se a dále vzdělávat, vlastní vize a nápady
  • samostatnost, schopnost práce v týmu
  • loajalita k organizaci
Pracovní náplň:
  • vedení provozu NZDM, poskytování a administrativa sociálních služeb
  • organizace a vedení volnočasových aktivit, provozu klubu
  • vedení malého pracovního týmu
Nabízíme:
  • možnost pracovní seberealizace, supervizi a další vzdělávání v oboru (i v zahraničí)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • mladý pracovní tým a přátelskou atmosféru, realizace vlastní vize a nápadů
Průběh výběrového řízení:

Nutnou podmínkou k zařazení do 1. kola výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu: pavlina@usti.ymca.cz. Do 2. kola výběrového řízení budou pozváni vybraní uchazeči, kteří splnili nutné podmínky a jeví se jako vhodní kandidáti na tuto pozici. Ti budou kontaktováni emailem nebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru, který proběhne v nejbližším vhodném termínu. Výběrová řízení trvá do okamžiku výběru vhodného uchazeče na pracovní pozici.

Kontakt:

Pavlína Hušková, ředitelka YMCA v Ústí nad Labem, Drážďanská 106