Vedoucí přímé obslužné péče (Praha)

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická hledá kolegu do týmu nejvyššího managementu, který spolu s námi bude realizovat naší vizi, která spočívá v individuálně pojaté službě založené na humanizaci a přístupu zaměřeném na člověka.

Náplň práce:
  • organizační zajištění úseku přímé péče
  • vedení týmu 8 vedoucích domácností
  • koordinace týmu speciálních pedagogů
  • spolupráci se specialisty, externisty a praktikanty
  • účast na tvorbě interních metodických pokynů a směrnic

Požadujeme:

  • vzdělání na VOŠ nebo VŠ v sociální oblasti
  • orientaci a zkušenosti v praxi sociálních služeb
  • zkušenosti s vedením týmu
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • osobní ohodnocení a odměny po uplynutí zkušební doby
  • možnost seberealizace
  • individuální a týmovou spolupráci
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování za dotovanou cenu, masáže, Fokus passy a další

V případě Vašeho zájmu Vašeho životopisy, případně motivační dopisy zasílejte na cerna@dozp-sulicka.cz, tel. 773 001 293.

e-mail: cerna@dozp-sulicka.cz