Vedoucí SAS pro rodiny s dětmi (Brno)

Vedoucí Sociálně aktivizačního programu RATOLEST BRNO vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí pracovník v Sociálně aktivizačním programu (sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi). Jde o pracovní poměr na 1,0 úvazku.

Nástup září 2016.

Náplň práce:

  • metodická činnost ve službě,
  • vedení týmu sociálních pracovníků,
  • případová práce s rodinami a dětmi v krizové životní situaci (přímá práce s klienty),
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi,
  • psaní a řízení projektů,
  • aktivní členství v managementu organizace,
  • zastupování zařízení navenek.

Požadujeme:

  • vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (sociální pracovník),
  • praktická znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí,
  • zkušenost v sociální práci s rodinným systémem,
  • znalost standardů kvality sociálních služeb,
  • zkušenost s vedením týmu,
  • zkušenost s projektovým řízením,
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce,
  • dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti.

Nabízíme:

  • dynamickou, kreativní a smysluplnou práci,
  • motivovaný tým lidí,
  • příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu,
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů,
  • supervizi a metodické vedení,
  • zázemí v organizaci s dlouholetou praxí,
  • výše mzdy podle vzdělání a délky praxe.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč si myslíte, že jste vhodný kandidát, zkušenosti v oboru, s cílovou skupinou apod.) nejpozději do 31. 7. 2016 na e-mail: sandra.smidova@ratolest.cz.

Kontaktní osoba: Sandra Šmídová, mob. 608 563 977

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem či telefonicky, aby se dostavili k osobním pohovorům, který se uskuteční dne 8. 8. a 9. 8. 2016.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.

e-mail: sandra.smidova@ratolest.cz
web: http://www.ratolest.cz/aktuality/vyberove-rizeni-na-vedouciho-socialne-aktivizacni-sluzby