Vedoucí sociální pracovník (Bystřice nad Pernštejnem)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/pracovnice – vedoucí pro novou službu denního stacionáře pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením v Bystřici nad Pernštejnem.

Náplň práce:
– odpovědnost za provoz nového zařízení (vedení týmu, zajištění kvality služby, tvorba metodik,
hospodaření a zabezpečení provozních záležitostí)
– přímá práce s uživateli

Nabízíme:
– zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
– možnost podílet se na rozvoji nové služby,
– možnost seberealizace,
– odborné vzdělávání,
– práci pod supervizí a odborným vedením.

Požadujeme:
– vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
– předpoklady k vedení týmu,
– předpoklady pro práci s lidmi s postižením a jejich rodinami,
– velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
– spolehlivost, zodpovědnost,
– potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
– orientaci v oblasti sociálních služeb,
– motivaci pracovat v charitní organizaci,
– trestní bezúhonnost.

Žádost, strukturovaný životopis a zpracovanou koncepci provozu zařízení na období tří let v rozsahu jedné až dvou stran A4 zasílejte na email: alena.poulova@charita.cz

Uzávěrka přihlášek: 20.9.2013

Nástup: od ledna 2014

Informace a dotazy: Alena Poulová, tel. 777 155 376,

web: http://zdar.charita.cz/