Vedoucí Terénní sociální práce (Brno)

Společnost: IQ Roma servis, z.s.

Vranovská 846/45, Brno – Husovice

Plat: 31 000 Kč

IQ Roma servis, poskytuje sociální, poradenské, právní, komunitní, vzdělávací a volnočasové služby sociálně vyloučené komunitě (zejména romské).

Náplň práce:

  • vedení týmu Terénní sociální práce v organizaci
  • personální agenda, vedení malého týmu lidí i podíl přímé práce
  • podíl na realizaci strategického plánu organizace
  • síťování a zastupování organizace
  • účast na projektovém řízení
  • realizace inovativních přístupů

Požadavky:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání (dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.) v oborech sociální práce, sociální péče, sociální pedagogika, speciální pedagogiku, sociální politika, sociální patologie, humanitární práci nebo právo Znalost fungování sociálních služeb
  • soulad s hodnotami a posláním organizace
  • odpovědnost, organizovanost, schopnost dosahovat stanovených cílů
  • schopnost vyjednávat s institucemi, pracovat a plánovat v týmu a pozitivně jej směřovat
  • ochotu a schopnost veřejně prezentovat organizaci,
  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • kreativní a společensky potřebnou práci
  • odpovídající platové ohodnocení a zázemí, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • angažovaný pracovní tým i vedení vč. podpůrného týmu vedoucích služeb
  • možnost dalšího profesního i osobnostní vzdělávání, možnost rozvoje odpovědností a dovedností
  • příležitost být u inovativních projektech a přístupech
  • možnost iniciace vlastních projektů a aktivit (v souladu se strategickými cíli IQRS ),
  • možnost realizace odborných kurzů dalšího vzdělávání

Své životopisy a motivační dopisy prosím zasílejte emailem s označením „VŘ Vedoucí Terénní sociální práce“ do 30. 6. 2023. Výkon práce probíhá na adrese Vranovská 846/45, 614 00 Brno. Předpokládaný nástup je dle dohody.

Vybraní uchazeči/ky budou telefonicky přizváni k ústnímu pohovoru. IQ Roma servis, z. s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace. Zaslané materiály se uchazečům/kám nevrací, organizace je po skončení výběrového řízení skartuje.

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Možnost studijního volna
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Rozjezd zcela nového projektu

Další nformace o pozici:

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Typ pracovního poměru: plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva