Zdravotně sociální terénní pracovník (Havířov, Ostrava, F-M)

DROM vypisuje výběrové řízení na pozici zdravotně sociálního pomocníka. Pozice „zdravotně sociálního pomocníka“ svou náplní odpovídá náplni terénního pracovníka, spočívá tedy v přímé práci s lidmi v terénu se specializací na zdravotní oblast (registrace u lékaře, zdravotní pojištění, preventivní prohlídky, motivace k léčbě, dodržování léčebného režimu apod.).

HPP, plný úvazek
místo výkonu práce: Havířov, Frýdek-Místek, Ostrava
hrubá mzda: 18 000 Kč
nástup: 1. dubna 2013 (smlouva do 31. 12. 2013 s možností prodloužení)

Požadujeme:
– odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně vyšší odborné vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku)
– bezúhonnost
– schopnost samostatné práce v terénu
– výborné komunikační schopnosti
– znalost práce na PC
– uchazeči s praxí v terénní práci budou upřednostněni

Nabízíme:
– flexibilní zkrácenou pracovní dobu
– nadprůměrné platové ohodnocení v oboru a další benefity
– zajímavou a odpovědnou práci v terénu
– možnost průběžného vzdělávání, profesního rozvoje a seberealizace
– práci v zavedené a respektované organizaci s dlouholetou praxí

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu zuzana.marhoulova@drom.cz nejpozději do 15. března 2013. Po přijetí životopisu budou uchazeči e-mailem obesláni s instrukcemi k tvorbě strukturovaného motivačnímu dopisu (odevzdání do 20. března).
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v posledním týdnu v březnu, o podrobnostech budeme informovat do 21. března 2013.
Na přihlášky nesplňující některý z požadavků nebudeme reflektovat. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.

Kontakt:
DROM, romské středisko
Adresa: DROM, romské středisko, Bratislavská 41, 602 00 Brno
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Marhoulová
telefon: 545 211 576, 777 477 835
E-mail: zuzana.marhoulova@drom.cz
WWW: http://www.drom.cz

e-mail:
web: