Domov seniorů E. Purkyňové Praha 6 hledá PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Nabízíme Vám:
• pracovní poměr na plný úvazek
• platové podmínky dle platných platových předpisů nařízení vlády č.564/2006 Sb. (hrubý plat v rozpětí 16–25 tis. Kč, dále příplatky za směnnost, víkendy, svátky atd.)
• možnost profesního růstu (zvyšování kvalifikace, absolvování kurzů)
• zaměstnanecké benefity
• závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
Požadujeme:
• ochotu pracovat ve směnném režimu
• odbornou způsobilost (dle § 116 odst. 5 zákona o sociálních službách), tj. absolvování akred. kvalifikačního kurzu nejpozději do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání – v případě oboustranné spokojenosti zajišťuje zaměstnavatel
• zdravotní způsobilost vč. očkování proti žloutence typu B
• osobnostní charakteristiky zejm. vítáme emoční stabilitu, vřelost, citlivost, soběstačnost, otevřenost ke změnám, kolegialitu, loajalitu
• sociální cítění, empatii , pečlivost, odpovědnost
• trestní bezúhonnost (dokládána výpisem z rejstříku trestů)
Náplň práce:
• zajištění individuální péče o klienta na pokoji jako např. pomoc při stravování, oblékání, hygieně, mobilitě s ohledem na jeho současné schopnosti a dosavadní zvyklosti, rituály
• uspokojení dalších každodenních potřeb klienta, zejm. doprovod po domově, slovní podpora, vnímavost k jeho okamžitým potřebám (zdraví, spokojenost)

V případě zájmu kontaktujte personální oddělení domova:
Petra Loosová
personální oddělení
email: petra.loosova@dsepurkynove.cz
mobil: 775 513 967

e-mail: petra.loosova@dsepurkynove.cz
web: http://www.dsepurkynove.cz