Sociální pracovník (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
pro zařízení Charitní pečovatelská služba.

Náplň práce:
– přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
– jednání se zájemci, vedení individuálního plánování
– vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí

Nástup: duben 2019, popř. dle domluvy

Nabízíme:
– zajímavou a smysluplnou práci,
– možnost seberealizace a další vzdělávání,
– práci na plný, případně zkrácený úvazek,
– práci v příjemném kolektivu,
– zaměstnanecké benefity,
– zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:
– odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (VOŠ nebo VŠ),
– předpoklady pro práci s lidmi,
– spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost,
– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
– očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
– trestní bezúhonnost.

Uvítáme:
– praxi v sociálních službách.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: petra.jezova@zdar.charita.cz do 22. 3. 2019.

Bližší informace: Petra Ježová, DiS, tel. 777 155 374,
email: petra.jezova@zdar.charita.cz

e-mail: petra.jezova@zdar.charita.cz
web: https://zdar.charita.cz/volna-mista/