Sociální pracovník / Pracovník v sociálních službách (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro zařízení Charitní pečovatelská služba.

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
  • vedení související dokumentace
  • vytváření a revize individuálních plánů uživatelů

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci,
  • možnost seberealizace a další vzdělávání,
  • práci na plný, případně zkrácený úvazek,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
  • trestní bezúhonnost.

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí

Nástup: dle domluvy

Uvítáme praxi v sociálních službách. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: petra.jezova@zdar.charita.cz.

Bližší informace: Petra Ježová, DiS, tel. 777 155 374, email: petra.jezova@zdar.charita.cz.

e-mail: petra.jezova@zdar.charita.cz
web: https://zdar.charita.cz/volna-mista/