Pracovník v sociálních službách (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici Pracovník v sociálních službách pro zařízení Domácí hospicová péče.

Náplň práce:

  • poskytování péče v domácím prostředí uživatelů
  • spolupráce s dalšími členy multidisciplinárního týmu
  • zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým
  • vedení administrativy

Místo výkonu práce:

  • okres Žďár nad Sázavou

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • pracovní poměr na 1,0 úvazku, případně dle dohody
  • zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci
  • odborné vzdělávání a supervizi
  • aměstnanecké benefity
  • dobrý pracovní tým
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme

  • vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (možné doplnit absolvováním kvalifikačního kursu)
  • předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými
  • schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti
  • zodpovědnost, operativnost, profesionalitu
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
  • trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email hana.nedomova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Hana Nedomová, mob. 731 636 957, e-mail: hana.nedomova@zdar.charita.cz

e-mail: hana.nedomova@zdar.charita.cz
web: https://zdar.charita.cz/volna-mista/