Sociální pracovník (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici sociální pracovník/pracovnice pro zařízení Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem.

Náplň práce:
  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
  • jednání se zájemci, vedení individuálního plánování
  • vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Bystřice n. P. a okolí
Nástup: duben/květen 2017

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci
  • možnost seberealizace a další vzdělávání
  • práci na plný, případně zkrácený úvazek
  • zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • předpoklady pro práci s lidmi
  • spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
  • očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz

Uvítáme:

  • praxi v sociálních službách

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: katerina.kucerova@zdar.charita.cz do 31. 3. 2017. Bližší informace: Mgr. Kateřina Kučerová, tel. 777 155 374, email: katerina.kucerova@zdar.charita.cz

e-mail: katerina.kucerova@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz/volna-mista/socialni-pracovnik-pracovnice7/