Sociální pracovník/ce (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE pro zařízení Klub v 9 – centrum služeb pro podporu duševního zdraví.

Náplň práce:

  • skupinová a individuální práce s uživateli v ambulantní sociální službě
  • sociální práce v terénní službě
  • vedení související dokumentace
  • organizace aktivit pro uživatele.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na 1,0 úvazku,
  • kreativní a smysluplnou práci,
  • odborné vzdělávání a supervizi,
  • pozitivní pracovní tým,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,
  • předpoklady pro práci s lidmi s duševním onemocněním (empatie, dobré komunikační schopnosti),
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B.
  • uvítáme zkušenost s danou cílovou skupinou.

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou Nástup: březen 2019.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Klub v 9 – centrum služeb pro podporu duševního zdraví, Okružní 1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz do 8. 2. 2019.

Bližší informace: Bc. Ivana Ptáčková, email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz, tel. 777 756 410.

e-mail: ivana.ptackova@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz/volna-mista/