Sociální pracovník (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici sociální pracovník/pracovnice pro zařízení Klub v 9 – centrum služeb pro podporu duševního zdraví.

Náplň práce:
  • skupinová a individuální práce s uživateli v ambulantní sociální službě
  • sociální práce v terénní službě
  • vedení související dokumentace
  • organizace aktivit pro uživatele
  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
  • nástup: prosinec 2017/ leden 2018

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0
  • dynamickou, kreativní a smysluplnou práci
  • odborné vzdělávání a supervizi
  • pozitivní pracovní tým
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • předpoklady pro práci lidmi s duševním onemocněním (empatie, dobré komunikační schopnosti)
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B

Uvítáme zkušenost s danou cílovou skupinou. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Klub v 9 – centrum služeb pro podporu duševního zdraví, Okružní 1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz do 19. 11. 2017. Bližší informace: Bc. Ivana Ptáčková, email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz, tel. 777 756 410

e-mail: ivana.ptackova@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz/volna-mista/