Asistent do chráněného bydlení (Chotěboř)

Organizace Benediktus hledá asistenta pro lidi s mentálním postižením.

Požadavky:

– SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání, nejlépe sociální nebo pedagogické,
– kamarádská povaha, schopnost týmové spolupráce, kreativita, flexibilita, samostatnost,
– schopnost žít ve vztazích s lidmi s postižením,
– empatie, zodpovědnost,
– řidičský průkaz sk.B,
– bezúhonnost,
– praxe vítána.

Nabízíme:

– obohacující životní zkušenosti ve společnosti lidí s postižením a na jedinečném místě,
– týmová spolupráce,
– podpora supervizí,
– možnost dalšího vzdělávání,
– spolupráce se zahraničními komunitami Archa, využití jejich dobré praxe

Náplň práce:

Poskytování asistence lidem s mentálním postižením v chráněném bydlení, zejména ráno a večer, rozvoj jejich schopností, související dokumentace sociální služby, vedení domu, podílení se na kulturních akcích pro veřejnost, práce s dobrovolníky.

Nástup: září 2015

Životopisy s motivačním dopisem posílejte do 31.5. 2015 na adresu: radka.jindrova@benediktus.org, popř. volejte na tel. 731 40 22 31, kontaktní osoba Bc. Radka Jindrová

e-mail: radka.jindrova@benediktus.org
web: http://www.benediktus.org/aktuality/hledame-asistenta-do-chraneneho-bydleni-2.html