Generální sekretář/ka Charity ČR (Praha)

Charita Česká republika vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Generální sekretář/ka

Místo výkonu: Praha
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Kontaktní osoba: Aranka Vavřinová

Pracovní náplň:
· vedení sekretariátu Charity ČR, včetně všech jejich oddělení
· příprava podkladů a materiálů pro vedení Charity ČR
· zastupování ředitele Charity ČR

Požadujeme:
· vysokoškolské vzdělání
· praxi ve vedení organizace či týmu min. 3 roky
· výborná orientace v sociální,  zdravotní, rozvojové a humanitární oblasti, včetně legislativy
· pozitivní vztah ke katolické církvi a ztotožnění se s Etickým kodexem Charity ČR
· znalost  AJ slovem a písmem
· výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
· řidičský průkaz sk. B
· znalost práce na PC
· čistý trestní rejstřík a morální bezúhonnost

Nabízíme:
· odpovídající mzdové ohodnocení
· zajímavou a smysluplnou práci
· zázemí stabilní neziskové organizace

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 17. 5. 2013 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max. 1 A4) na adresu sídla organizace nebo emailem: sekretariat@charita.cz