Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice (Mladá Boleslav)

SEMIRAMIS o. s., Kontaktní centrum Mladá Boleslav, vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice.

Úvazek: 1,0
Počet volných míst: 2
Nástup: červen/červenec 2013
Pracoviště: Mladá Boleslav

Náplň práce:
Kontaktní práce s uživateli drog. Nejčastěji zastoupená témata v práci s klienty se týkají snižování rizik, která vyplývají z užívání drog, léčby drogové závislosti, poradenství v sociální a zdravotní oblasti a poradenství poskytované osobám blízkým uživatelům drog. Nedílnou součástí práce je také administrativní činnost (vedení dokumentace, kontakt s institucemi apod.).

Požadujeme:
– věk min. 21 let
– vzdělání: VOŠ, VŠ – spec.ped., psych., soc. či zdravotnického zaměření
– orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
– schopnost komunikace a práce s lidmi
– samostatnost
– základy práce na PC – Windows, MS Office, internet

Výhodou je:
– další vzdělání v oboru
– praxe v oboru adiktologie nebo v jiných sociálních službách
– orientace v problematice závislostí

Nabízíme:
– zázemí dobře profilované organizace v oboru
– know-how profesionální sociální služby
– možnost dalšího vzdělávání
– adekvátní finanční ohodnocení

Zájemci zašlou:
– dotazník uchazeče o zaměstnání
– strukturovaný životopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 17.5.2013 výše požadované dokumenty na email: matatkova@os-semiramis.cz. Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor, který se bude konat v posledním týdnu měsíce května. Termín bude upřesněn.

Semiramis o. s.
Dlabačova 2208
288 02 Nymburk
Kontaktní osoba: Kristýna Maťátková
telefon: +420 326 303 467