Kontaktní pracovník / pracovnice (Mladá Boleslav)

Staň se členem našeho týmu. Kontaktní centrum Mladá Boleslav, SEMIRAMIS z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník / pracovnice.

Jsme…

součástí organizace zabývající se prevencí různých forem rizikového chování. Pracujeme jak pod střechou našeho kontaktního centra, tak i na ulici s lidmi, kterých se přímo týká užívání drog. Pomáháme jim posouvat život do snesitelnější roviny, k problémům se stavíme pragmaticky, naší ambicí není zachránit svět.

Nabízíme…

práci vhodnou pro ty, kdo mají chuť získat nové zkušenosti nebo rozvíjet svůj dosavadní um. Jsme rádi za nové podněty a nápady, podporujeme kreativitu! Nabízíme zázemí stabilní a přátelské organizace s možností odborného růstu. Jsme profesionální a přesto dost neformální. Můžete u nás očekávat podporu ve vzdělávání, rozvoji kariéry, pravidelnou supervizi a až se ozve únava, je tu 25 dní dovolené a sick days.

Víme, že…

hlavním pracovním nástrojem jste Vy sám/a a proto hledáme člověka komunikativního, bez předsudků, otevřeného novým věcem. Protože se v naší práci učíme a posouváme dál díky vzájemnému sdílení poznatků a zkušeností, potřebujeme týmového hráče! Solitér u nás asi dlouho nevydrží… Pokud máte vystudovanou alespoň střední školu, věk minimálně 21 let a pocit, že výše popsaná charakteristika na Vás sedí, nám to bude pro začátek stačit. Další potřebné vzdělání Vám zaplatíme! Zkušenost s cílovou skupinou je ale samozřejmě výhodou.

Naše pracoviště sídlí v Mladé Boleslavi a budeme rádi, když se rozhodnete pracovat u nás na plný úvazek (po-pá), ale chápeme, že každý má jiné potřeby a můžeme se dohodnout i na volnější formě spolupráce. Stejně tak datum nástupu je věcí dohody.

Takže pokud…

Vás naše nabídka zaujala, budeme od Vás potřebovat profesní životopis a motivační dopis, kde nám stačí v pár větách popsat, proč byste se měl/a stát novým členem našeho týmu právě Vy. Oba dokumenty nebo případné dotazy poprosíme zaslat na email: sulc@os-semiramis.cz. V případě zájmu Vás pozveme na osobní pohovor a pak už se uvidí 🙂