Kontaktní sociální pracovník/ce (Hradec Králové)

Laxus z.ú. K – centrum Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na pozici kontaktní a sociální pracovník/ce.

Úvazek: 1,0
Počet volných míst: 1
Nástup: prosinec 2016
Pracoviště: Hradec Králové

Náplň práce:

Pracovník/ce pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz K – centra, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.

Požadujeme:

věk min. 21 let
vzdělání: VOŠ, VŠ – sociálního nebo zdravotnického zaměření
orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
schopnost komunikace a práce s lidmi
vyjasněný vztah k drogám

Výhodou je:

další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby)
doložená praxe v oboru, praktické dovednosti

Nabízíme:

zázemí dobře profilované organizace v oboru
know-how profesionální sociální služby
stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce
možnost dalšího vzdělávání
týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením

Každý zájemce zašle:

profesní životopis
vyplněný dotazník (ke stažení na http://www.laxus.cz/o-nas/praxe-a-zamestnani/)
motivační dopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 31. 10. 2016 výše požadované dokumenty na email: mifkova@laxus.cz. Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.