Koordinátor/ka a lektor/ka (Praha)

Organizace VHLED hledá Koordinátora/ku a lektora/ku do terapeutické školičky.

Požadujeme:
– VŠ – spec.pedagogika, sociální práce, pedagogika volného času
– organizační schopnosti
– výborné komunikační schopnosti i psaný projev
– min.2roky intenzivní přímé práce s dětmi
– výtvarné schopnosti
– flexibilita
– odpovědnost
– přirozená autorita, psychická odolnost
– znalost cílové skupiny dětí vyrůstajících v ústavních zařízeních výhodou.

Nabízíme:
– HPP
– út,st,čt – 8hod.- 14 hod. podmínka
– zajímavou a kreativní práci v dobře připraveném kolektivu
– odbornou podporu
– příjemné prostředí
– prostor pro vlastní invenci
– ohodnocení dle výsledků práce a iniciativy

Náplň práce:
– koordinace a vedení 5 členného realizačního týmu školičky
– spoluúčast na přípravě obsahové náplně programu
– odpovědnost za realizaci programu
– samostatné vedení vybrané části programu
– komunikacce s partnerskými subjekty
– účast na poradách a supervizích
– další práce při zajištění chodu organizace

Kontakt:
Sámova 210/6, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika