Koordinátor/ka dobrovolníků, Tříkrálové sbírky a propagace (Žďár n. Sáz)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou (Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou) hledá vhodného kandidáta na pozici: Koordinátor/ka dobrovolníků, Tříkrálové sbírky a asistent/ka propagace.
 
Nabízíme:
Zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci, úvazek 1,0 (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), možnost seberealizace, odborné vzdělávání a supervizi.
 
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání, výborné organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pružné a kreativní myšlení, potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst, výbornou znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), možnost pracovat i v odpoledních hodinách, restní bezúhonnost.
 
Přivítáme: 
Praxi v neziskovém sektoru, zkušenosti v komunikaci s médii, zkušenosti s Tříkrálovou sbírkou, znalost práce s grafickým programem (ideálně Corel Draw).
 
Žádost, strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na adresu: Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na e-mail: zdar@charita.cz
 
Uzávěrka přihlášek: 11.10.2013, nástup: listopad 2013
Informace a dotazy: Mgr. Michaela Kuchtová, mob.: 777 755 444, e-mail: dc.zdar@charita.cz 

e-mail:
web: http://www.zdar.charita.cz