Koordinátor vzdělávacího projektu (Praha)

Občanské sdružení Barevný svět dětí hledá do svého týmu koordinátora pro samostatné vedení projektu „Vzdělávací služby pro pěstouny, odborníky a veřejnost“.

Požadujeme:
minimálně ukončené vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání (upřednostňujeme sociální zaměření)
minimálně rok praxe na obdobné pozici (možná i praxe při studiu)
samostatnost
výborné organizační schopnosti
časovou flexibilitu
komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
kultivovaný písemný a osobní projev
kvalitní uživatelskou znalost MS Office
základní ekonomické a právní povědomí (náležitosti pracovních smluv, účetních dokladů)
profesionalitu
kladný vztah k sociální práci
ochotu učit se novým věcem
pohotovost a nadhled, flexibilní řešení problémů

Náplň práce:
samostatné vedení projektu a převzetí osobní odpovědnosti za jeho bezproblémový průběh
plánování jednotlivých aktivit a dílčích kroků projektu
osobní, písemná a telefonická komunikace s účastníky, lektory, spolupracujícími institucemi
kontrola finančních toků projektu
administrace projektu
příprava propagačních materiálů a propagace projektu

Nabízíme:
získání zkušeností s prací v neziskovém sektoru v organizaci s desetiletou historií
samostatné vedení projektu a odpovědnost za něj
kreativní práci
prostor pro osobní rozvoj a seberealizaci
práci v centru Prahy
práce v přátelském a dynamickém kolektivu malé organizace
hlavní pracovní poměr
odpovídající platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s vloženou fotografií a motivační dopis nejpozději do středy 4. září 2013 na adresu info@barevnysvetdeti.cz.