Lektor / lektorka programů primární prevence (Třebíč)

Místo výkonu práce: PRIMÁRNÍ PREVENCE, Mládežnická 229, Třebíč

Pracovní náplň nabízené pozice:

Společná příprava a realizace programů všeobecné i selektivní školské primární prevence ve spolupracujících základních a středních školách. Skupinová práce s žáky/studenty od 6 do cca 19 let. Konzultace a metodická podpora pedagogů. Vyhledávání potřebných informací pro tvorbu preventivních programů. Administrativa spojená s realizací programů.

Požadavky na uchazeče:

  • dokončené VŠ/VOŠ studium (min. Bc., DiS.), které je svým obsahem zaměřeno na práci s lidmi (např. pedagogiku, speciální pedagogiku, psychologii, adiktologii, zdravotnictví, sociální práci atp.).
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • znalost Standardů odborné způsobilosti poskytovatelů programů školské primární prevence rizikového chování
  • zájem o práci s dětmi a mládeží
  • schopnost pracovat se skupinou – třídním kolektivem
  • výborné komunikační, lektorské a prezentační dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • kreativita, umění improvizovat, empatie
  • znalost zážitkové pedagogiky
  • znalost uživatelské práce na PC
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • respekt k hodnotám organizace
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr – 0,5 úvazku s možným nástupem od března 2023 (nebo dříve dle domluvy)
  • práci v dopoledních hodinách max. do 14 hod. v rámci 3 dnech v týdnu.
  • platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání: 15.660,- Kč za 0,5 úvazku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práce pod supervizí
  • zajímavá a kreativní práce v mladém kolektivu

Výhodou je absolvovaný středně pokročilý kurz primární prevence v rozsahu 80 hodin s minimálním podílem 24 hodin sebe zkušenosti.

Přijímací řízení probíhá formou ústního pohovoru a prezentací lektorských dovedností.

Svůj stručný profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 2. 2023 na email: personalni@trebic.charita.cz.