Lektor/lektorka programů všeobecné primární prevence (Třebíč)

Diecézní charita Brno – Oblastní charita Třebíč, PRIMÁRNÍ PREVENCE přijme pracovníka do pracovního poměru – Lektora/lektorku programů všeobecné primární prevence.

Místo výkonu práce: PRIMÁRNÍ PREVENCE, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč a v dalších městech okresu Třebíč a Jihlava.

Posláním PRIMÁRNÍ PREVENCE je usilovat o zdravý životní styl a zvýšení informovanosti v oblasti rizikového chování u žáků základních škol a studentů středních škol.

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání humanitního nebo sociálního směru (min. Bc.)
  • zájem o práci s dětmi a mládeží, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • schopnost pracovat se skupinou
  • lektorské dovednosti
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat kreativně, improvizovat, schopnost empatie
  • znalost zážitkové pedagogiky
  • znalost uživatelské práce na PC
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • respekt k hodnotám organizace
  • řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň: Společná příprava a realizace programů školské primární prevence ve spolupracujících základních a středních školách. Skupinová práce s žáky/studenty od 6 do cca 19 let. Konzultace a metodická podpora pedagogů. Vyhledávání potřebných informací pro tvorbu preventivních programů. Administrativa spojená s realizací programů.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 0,5 úvazku s možným nástupem od 1/3/2019 nebo dle domluvy
  • platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání-dle mzdových tabulek DCHB (cca od 11.900,-Kč)
  • 5 týdnů dovolené-příspěvek na stravu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práce pod supervizí
  • zajímavá a kreativní práce v mladém kolektivu

Výhodou je:

  • praxe v oboru a zkušenosti s realizací programů školské primární prevence.

Přijímací řízení probíhá ve dvou kolech: I. kolo ústní pohovor, II. kolo: prezentace lektorských dovedností. Svůj stručný profesní životopis a motivační dopis zašlete do 20. 2. 2019 na mail prevence@trebic.charita.cz nebo na adresu: Oblastní charita Třebíč, Bc. Kateřina Pánková, Mládežnická 229, 674 01 Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Pánková, koordinátorka služby, tel.: 608 609 466, prevence@trebic.charita.cz.

e-mail: prevence@trebic.charita.cz
web: www.trebic.charita.cz