Lektor programů primární prevence (Žďár nad Sázavou)

Oblastní Charita Žďár nad Sázavou hledá pracovníka na pozici LEKTOR/KA PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE (na dohodu o provedení práce) pro Centrum prevence.

Náplň práce:

Realizace programů školské všeobecné primární prevence rizikového chování na základních a středních školách a ve školských zařízeních (program vždy realizuje dvojice lektorů) na území bývalého okresu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme:

zajímavou a tvůrčí práci,
možnost seberealizace, odborného vzdělávání,
práci pod supervizí a metodickým vedením,
práci na dohodu o provedení práce,
přátelský tým.

Požadujeme:

vzdělání – minimálně započaté studium VOŠ, VŠ se zaměřením na pedagogiku, psychologii, adiktologii, zdravotnictví, sociální práci apod.,
přehled o oblasti prevence rizikového chování,
schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího
školního věku a mladých dospívajících lidí,
schopnost týmové i samostatné práce,
spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,
řidičský průkaz skupiny B.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na email:

Uzávěrka přihlášek: 15. 6. 2015
Nástup: přelom srpen – září 2015

Bližší informace: Mgr. Stanislava Kubíková – vedoucí Centra prevence, mob.: 777 755 658,