Lektor primární prevence (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici LEKTOR/KA PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE pro zařízení Centrum prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou.

Náplň práce:

– realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou, související administrativní činnost s tím spojená

Nabízíme:

  • zajímavou a tvůrčí práci,
  • možnost seberealizace, odborného vzdělávání,
  • práci pod supervizí a metodickým vedením,
  • práci na 1.0 úvazku nebo práci na dohodu o provedení práce,
  • přátelský pracovní tým,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • vzdělání – minimálně SŠ s maturitou,
  • přehled o oblasti prevence rizikového chování,
  • schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího školního věku a mladých dospívajících lidí,
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Uvítáme:

  • praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,
  • zkušenost s pořádáním volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou. Nástup: únor 2019.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Centrum prevence OCH ZR, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email david.filip@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019.

Bližší informace: David Filip, DiS., vedoucí Centra prevence, mob.: 777 755 658.

e-mail: david.filip@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz/volna-mista/