Lektor primární prevence na ZŠ Středočeského kraje

SEMIRAMIS z.ú. Centrum primární prevence hledá: Lektor primární prevence na ZŠ Středočeského kraje.

Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně,…? Přijď k nám a ukaž, co v tobě je! Už ti bylo 20 let? Jsi student/ka a máš alespoň započaté studium VŠ / VOŠ humanitního zaměření? Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ / VOŠ humanitního zaměření?

Hledáme lektorky / lektory pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2020/2021 ve Středočeském kraji. Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování. U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš vyrazit! Ale neboj, předtím tě řádně zaškolíme. Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti.

Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat. Rádi ti potvrdíme povinnou praxi. Podmínkou nástupu je absolvování „Zaváděcího kurzu pro lektory primární prevence“ v rozsahu 138 hod. (Kurz je plně hrazen organizací.)

V případě zájmu o nabízenou pozici zašli strukturované CV do 8.6.2020 na ivana.buryskova@os-semiramis.cz. Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 731 659 103.

e-mail: ivana.buryskova@os-semiramis.cz
web: http://www.os-semiramis.cz/os-site/