Metodik sociálních služeb pro osoby bez domova (Praha)

Centrum sociálních služeb Praha obsazuje pozici metodika sociálních služeb pro osoby bez domova

Požadujeme:

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor dle Zákona č. 108/2006Sb.) zákona o sociálních službách.
  • Pracovní zkušenost v oblasti sociálních služeb 3 roky.
  • Praxe na pozici metodika vítána.
  • Znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a prováděcí vyhlášky 505/2006Sb.
  • Dobrá znalost standardů kvality sociálních služeb.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Vítaná znalost programu eQuip.
  • Organizační schopnosti.
  • Komunikativnost.

Náplň práce:

  • Vytváření návrhů koncepcí a metodik sociálních služeb v CSSP.
  • Metodická a specializovaná poradenská činnost poskytovaná sociálním pracovníkům apracovníkům v sociálních službách.
  • Odborná koordinace tvorby metod standardů kvality sociálních služeb a vedení prácemetodiků na jednotlivých pracovištích CSSP.
  • Plánování vzdělávání sociálních pracovníků a dalších odborných pracovníků.
  • Registrace nových sociálních služeb CSSP, kontrola a aktualizace údajů v registru soc.služeb.
  • Vykazování statistických dat pro MPSV a MHMP o sociálních službách.
  • Zodpovědnost za kvalitu sociálních služeb.
  • Úzká spolupráce s vedením organizace.

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Profesní i osobní rozvoj
  • Zázemí stabilní a zavedené organizace
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Stravenky
  • Sick days
  • HPP, úvazek 1,0 doba neurčitá

Termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Praha 4, Spořilov

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.

Výběrové řízení bude probíhat ve 2 kolech.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.

Své žádosti s motivačním listem a životopisem zasílejte do 15. 8. 2020 na

dana.kollarova@csspraha.cz.

e-mail: dana.kollarova@csspraha.cz
web: http://www.csspraha.cz