Odborný pracovník/pracovnice (sociální prac., terapeut/-ka) (Brno)

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Centrum poradenských služeb ve vězení a po výstupu v Brně na Novobranské 14, vypisuje výběrové řízení na místo: Odborný pracovník/pracovnice (sociální prac., terapeut/-ka).

Náplň práce:

  • práce s uživateli drog či s osobami s jiným typem závislostí ve vazbě, ve výkonu trestu a následně po propuštění z vězení
  • sociální práce, poradenství a terapie individuální a skupinovou formou

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ (obor soc. práce, andragogika, soc. pedagogika, etopedie, psychologie, adiktologie) – orientace v problematice adiktologie
  • trestní bezúhonnost – praxe v oboru závislostí nebo sociální práci
  • ŘP skupiny B

Výhody:

  • další vzdělání
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • místo výkonu práce v centru Brna
  • úvazek 1,0 –
  • profesní růst – další vzdělávání, stáže, externí supervize, účast na odborných konferencích – zajímavou a tvořivou práci v malém kolektivu
  • zástup za rodičovskou dovolenou
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • odpovídající finanční ohodnocení dle délky praxe a vzdělání
  • 6 týdnů dovolené.

Uzávěrka přihlášek: 3. 2. 2019

Plánovaný termín pohovorů: 6. 2. 2019

Plánovaný nástup: březen 2019

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na E: vezeni@podaneruce.cz. Pokud Vás do 5. 2. 2019 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Bílý T: +420 775 868 566.

e-mail: vezeni@podaneruce.cz
web: http://aktualne.podaneruce.cz/volna-pozice-odborny-pracovnik-pracovnice-socialni-prac-terapeut-ka/