Organizační pracovník skupiny přijmu (Havířov)

Pobytové středisko Havířov, Správa uprchlických zařízení, hledá vhodné hkandidáty na pracovní pozici organizační pracovník/pracovnice skupiny příjmu.

Požadujeme:
  • min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením
  • znalost práce s MS Office
  • multikulturní toleranci
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
  • organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
  • komunikativní znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou a odpovědnou práci
  • platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
  • osobní příplatek po 3 měsíční zkušební době
  • výhody zaměstnance organizační složky státu
  • profesní růst a průběžné vzdělávání
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • fond kulturních a sociálních potřeb
  • stravování
  • Multi-sport kartu
  • možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro členy rodiny
  • 4 dny indispozičního volna, 5 týdnů dovolené apod.

Pracovní náplň:

  • vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
  • podíl na správě informačních databází
  • spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem

Předpokládaný nástup dle dohody. U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze. Informace o naší organizaci na www.suz.cz Jestli vás naše nabídka zaujala zašlete životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto portálu.

e-mail: rvyskocil@suz.cz
web: www.suz.cz