Osobní asistent/ka (Brno)

Organizace APLA přijme osobního asistenta/osobní asistentku pro lidi s PAS.

Náplň práce:
  • podpora lidí s poruchou autistického spektra (zejména se jedná o děti a mladé lidi)
  • časový rozsah: v odpoledních hodinách (dle domluvy)
  • předpokládaný nástup: co nejdříve

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, vzdělání v sociální oblasti, nebo předchozí praxe s lidmi s PAS (vhodné pro VŠ studenty speciální pedagogiky, sociální práce, sociální pedagogiky)
  • empatii
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonnost
  • citlivý a důsledný přístup k dětem
  • časovou flexibilitu, ochotu navázat dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • práci na dohodu o provedení práce popř. činnosti v organizaci specializující se na podporu osob s PAS
  • metodické vedení
  • další vzdělávání pracovníka v sociálních službách

Prosíme zájemce o zaslání vyplněného dotazníku pro uchazeče (ke stažení na: http://www.apla-jm.cz, zelená sekce vlevo dole DOKUMENTY – Formuláře-osobní asistenti — dotazník pro asistenty) na oas@apla-jm.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud se Vám do 3 týdnů na email neozveme, tak jsme Vás bohužel nevybrali do dalšího kola. Pro více informací kontaktujte sociální pracovnici osobní asistence APLA-JM o.s.: 548 220 345, 775 199 800 oas@apla-jm.cz