Osobní asistent/ka (Praha)

 
Nestátní nezisková organizace Klub vozíčkářů Petýrkova, která poskytuje každodenní pomoc dospělým lidem s tělesným postižením, hledá nové kolegy na pozici pracovník v sociálních službách – osobní asistent.
 
  • Hlavním úkolem bude poskytování pravidelné pomoci našim klientům při zvládání běžných úkonů péče – a to v rámci nepřetržitého provozu sociální služby osobní asistence během ranních, odpoledních a nočních směn. 
  • Nabízíme zaměstnání na pracovní smlouvu v rozsahu celého či polovičního úvazku, případně na dohodu v kratším rozsahu. Nástup možný ihned. Místem výkonu práce je komplex bezbariérových bytů v Petýrkově ul., Praha 11.
  • V případě uzavření pracovní smlouvy poskytneme po zkušební době náborový příspěvek ve výši až 15.000 Kč. Podmínkou je čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost a dobrá fyzická a psychická zdatnost (např. zvládnout přesun klienta z vozíku na toaletu, pomoc při použití WC, či pomoc s osobní hygienou). 
  • Kvalifikace a praxe na obdobné pozici vítána. 
  • Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání, zázemí služby s letitou historií, možnost individuálního plánování směn či příspěvek na dopravu (celoroční kupon MHD). Platové ohodnocení je ve výši 100 Kč za hodinu, spolu s příplatky 20 % za práci v noci a o víkendu s plánem dalšího zvýšení. Dále je hrazené další vzdělávání a pravidelná supervize.
 
Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě potřeby Vám bližší informace poskytne vedoucí služby osobní asistence, Mgr. Tomáš Drábek, na tel. č. 727 821 669. Více informací o nás a o službě osobní asistence najdete na našem webu www.kvp.cz.

e-mail: info@kvp.cz
web: www.kvp.cz