Osobní asistent (Praha)

 
Klub vozíčkářů Petýrkova, obecně prospěšná společnost, která poskytuje každodenní pomoc lidem s tělesným postižením, hledá nové kolegy na pozici pracovník v sociálních službách – osobní asistent.
 
Hlavním úkolem bude poskytování pomoci při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu našim klientům – a to v rámci nepřetržitého provozu sociální služby osobní asistence během ranních, odpoledních a nočních směn.
 
Nabízíme zaměstnání na pracovní smlouvu v rozsahu polovičního úvazku, případně na dohodu v kratším rozsahu. Nástup možný ihned. Místem výkonu práce je Petýrkova ul., Praha 11.
 
Podmínkou je čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost a dobrá fyzická zdatnost (např. zvládnout přesun klienta z vozíku na toaletu či na postel). Kvalifikace a praxe na obdobné pozici vítána.
 
Nabízíme dlouhodobé zaměstnání, stabilitu a zázemí organizace s 25 letou historií, možnost individuálního plánování směn či příspěvek na dopravu. Platové ohodnocení je ve výši 100 Kč za hodinu, spolu s příplatky 20 % za práci v noci a o víkendu. Dále je hrazené další vzdělávání a pravidelná supervize, pracovníkům je k dispozici i odborná knihovna.
 
Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě potřeby Vám bližší informace poskytne vedoucí služby osobní asistence, Mgr. Tomáš Drábek, na tel. č. 727 821 669. Více informací o nás a o službě osobní asistence najdete na našem webu www.kvp.cz.

e-mail: info@kvp.cz
web: www.kvp.cz