Pedagog volného času (Vyšní Lhoty)

Správa uprachlických zařízení ZZC Vyšní Lhoty příjme pedagoga/pedagožku volného času.

CO BYSTE MĚLI SPLŇOVAT:
  • VOŠ vzdělání (DiS.) nebo VŠ (Bc.) – pedagogického zaměření
  • uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy
  • základy komunikace (AJ,RJ ..)
  • zkušenosti s kurzy zájmových činností výhodou
  • schopnost zaujmout dospělé klienty různých národností, zvyků a náboženského vyznání v oblasti volnočasových aktivit (sport, výtvarná činnost aj.)
  • trestní bezúhonnost a čestnost
  • psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí se zajištěnými cizinci
  • komunikační schopnosti na rovině týmu i v oblasti práce s klienty
  • příjemné vystupování, empatie

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění komplexní pedagogické, primárně diagnostické a preventivní činnosti v oblasti volného času, včetně prevence sociálně patologických jevů vyplývajících z pobytu v ZZC
  • tvorba programu volnočasových aktivit
  • tvorba časového harmonogramu a rozvrh plánovaných aktivit – dle zájmu klientů
  • spolupráce s NNO zajišťující volnočasové aktivity
  • monitoring činností NNO + kontrola dodržování bezpečnostních opatření
  • pedagogické a metodické vedení klientů při probíhajících programech
  • poskytování metodické, konzultační činnosti a specializované odborné pomoci klientům
  • realizace volnočasových kurzů i pro zaměstnance

SUZ NABÍZÍME:

  • zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci, která je součástí Ministerstva vnitra
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení – pracovní doba pravidelná PO – PÁ (40 hod./týden)
  • odpovídající platové zařazení (PT 10 – stupnice platových tarifů podle tříd a stupňů uplatňované u SUZ MV) + osobní příplatek
  • zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž
  • rozsáhlý systém možnosti vzdělávání (vstupní úvodní školení, prohlubující a rozvojové vzdělávání)
  • supervize a metodická setkání
  • 5 týdnů dovolené (5 dnů indispozičního volna)
  • Fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP) – čerpání finančních prostředků naúhradu sportovních a kulturních aktivit, stravování, rehabilitačních masáží, dětských rekreačních pobytů, vzdělávacích kurzů, očkování aj.
  • finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea
  • termín nástupu: dle dohody

Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis společně s motivačním dopisem. Vybraní uchazeči/ky budou vyzváni k personálnímu pohovoru (v ZZC) a následnému psychologickému vyšetření (Psychologické pracoviště MV PRAHA).

e-mail: rvyskocil@suz.cz
web: www.suz.cz