Pedagogický pracovník Domova pro matky s dětmi (H-K)

OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici: PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK DOMOVA PRO MATKY S DĚTMI (jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou)

Náplň práce:
Pedagogický pracovník vykonává přímou výchovnou činnost a výchovné poradenství pro rodiče dle aktuálních potřeb zařízení DMD. Za přímou výchovnou činnost se považuje přímé výchovné působení (individuální a skupinové) pro cílovou skupinu dětí od začátku školní docházky do 18 let v rámci volnočasových výchovně-vzdělávacích aktivit (zájmová činnost, odpočinková a rekreační činnost – jednodenní, dvoudenní výlet, …)

Požadujeme:
● VŠ vzdělání v některém z těchto oborů: sociální pedagogika, pedagogika volného času, speciální pedagogika, psychologie
● bezúhonnost, spolehlivost, ŘP
● praxe min. 2 roky vítaná

Nabízíme:
● kreativní a samostatnou práci
● příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
● zázemí stabilní neziskové organizace, přátelský tým

V případě zájmu prosíme zašlete elektronickou poštou do 20. 5. 2013 na adresu personalista@hk.caritas.cz následující dokumenty: strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech, Vaši fotografii a kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení, motivační dopis. Do předmětu e-mailu prosíme uvádějte: pedagog DMD
O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 26. 5. 2013 Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení je 29. 5. 2013 Předpokládaný termín nástupu je červen – červenec 2013. Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové www.charitahk.cz

e-mail: personalista@hk.caritas.cz
web: index.php?sekce=51