Poradce/poradkyně rané péče (H-K)

Oblastní charita Hradec Králové hledá kandidáta na pozici: Poradce/poradkyně rané péče. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou.

Požadujeme:
– VŠ vzdělání – speciální pedagogika
– trestní bezúhonnost,samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, empatii.
– Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
– Ochotu dále se vzdělávat.
– Ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR).
– Vítána je praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku a s lidmi se zdravotním postižením.

Pracovní náplň:
– Poskytování rané péče podle § 54 zákona o sociálních službách
– Vedení dokumentace uživatelů
– Spolupracování s dalšími odborníky, kteří se podílejí na péči o dítě
– Prezentování služby raná péče

Nabízíme:
Zázemí stabilní neziskové organizace, práci se smysluplným obsahem v malém kolektivu, možnost dalšího odborného vzdělávání, týden dovolené navíc, stravenky.

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 20. 07. 2014 na adresu: prihlaska1@hk.caritas.cz následující dokumenty:

-motivační dopis
-strukturovaný životopis
-Vaši fotografii
-kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
– prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 24. 07. 2014. Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení: 29. 07. 2014. Předpokládaný termín nástupu: 01. 09. 2014

Kontakt:
Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové.
Bližší informace na na telefonním čísle 495 260 732, 777 721 642, 774 516 098

e-mail: prihlaska1@hk.caritas.cz