Poradce rané péče (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici poradce/poradkyně rané péče pro středisko rané péče Sluníčko – pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od 1. 4. 2017.

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání – speciální pedagogika
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, empatii
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • ochotu dále se vzdělávat
  • ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR)
  • vítána je praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku a s lidmi se zdravotním postižením

Pracovní náplň:

  • poskytování rané péče podle § 54 zákona o sociálních službách
  • vedení dokumentace uživatelů
  • spolupracování s dalšími odborníky, kteří se podílejí na péči o dítě
  • prezentování služby raná péče

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • smysluplnou práci v malém kolektivu
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • týden dovolené navíc, stravenky

V případě Vašeho zájmu zasílejte do 20. 1. 2017 elektronickou poštou na adresu prihlaska2@charitahk.cz následující dokumenty:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • Vaši fotografii
  • kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování)

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 23. 1. 2017 Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení – 25. 1. 2017 Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, www.charitahk.cz

e-mail: prihlaska2@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz