Poradce rané péče (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové, středisko rané péče Sluníčko hledá poradce / poradkyni rané péče pro terénní práci v rodinách s dětmi s ohroženým vývojem nebo postižením pro oblast Královéhradeckého kraje.

Naše představa:

  • VŠ vzdělání – speciální pedagogika, sociální pedagogika či sociální práce
  • trestně bezúhonný/á,
  • empatický, samostatný, zodpovědný, spolehlivý týmový hráč s výbornými komunikačními a organizačními dovednosti,
  • aktivní řidič – jízda autem je naším každodenním chlebem,
  • plusové body dáváme za praxi v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením.

Pracovní náplň:

  • Poskytování rané péče podle § 54 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, to znamená: hrajeme si s dětmi, podporujeme radou rodiče dětí s postižením nebo ohroženým vývojem, předáváme si své zkušenosti a vše sdílíme v bezva týmu. Často také spolupracujeme i s dalšími skvělými odborníky, kteří se podílejí na péči o dítě. O všem, co děláme, vedeme evidenci. Součástí je i šíření povědomí o naší činnosti.

Nabízíme:

  • úvazek 1,00 nástup dle dohody

Benefity:

  • malý vstřícný kolektiv
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou na adresu slunicko@charitahk.cz následující dokumenty:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • případně kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení

Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 495 260 732, 777 721 642, 774 516 098