Poradce sociální rehabilitace (Brno)

Paspoint, z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka/poradce sociální rehabilitace.

Náplň práce:
  • přímá práce s uživateli služby či jejich zákonnými zástupci
  • komunikace s rodinou klienta
  • vytváření a vyhodnocování individuálního plánu klienta
  • aktivizace a motivace klienta
  • podpora klienta při přípravě na zaměstnání a následně na pracovišti
  • podpora samostatného života (bydlení, sebeobsluha, aj.)
  • práce s klientem v kolektivních aktivitách
  • administrativní práce spojená s pozicí.

Požadujeme:

  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • odbornou způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách
  • orientaci v zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.
  • empatii, citlivý a důslední přístup k lidem
  • časovou flexibilitu, ochotu navázat dlouhodobou spolupráci
  • ochotu dále se vzdělávat
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost a odpovědný přístup k práci
  • zkušenosti v sociální rehabilitaci nebo osobní asistenci (vítány)
  • zkušenosti s prací s lidmi s autismem (vítány)

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek (příp. po dohodě jinak)
  • metodické vedení
  • další vzdělávání pracovníků v sociálních službách
  • technické a materiální zabezpečení
  • smlouvu na dobu určitou s možností prolongace na dobu neurčitou
  • nástup nejdříve 1.7.2018 (příp. jinak po individuální dohodě)

Postup výběrového řízeni: 1. Zašlete svůj životopis a motivační dopis elektronicky co nejdříve na adresu: reditel@paspoint.cz 2. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor v prostorách organizace. 3. S vybraným kandidátem bude uzavřena smlouva. Tomáš Dostál ředitel organizace

e-mail: reditel@paspoint.cz