Pracovník/pracovnice v soc.sl. (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách pro denní stacionář ROSA v Bystřici nad Pernštejnem.

Náplň práce:
  • přímá práce s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením včetně vedení související dokumentace,
  • vedení práce uživatelů v řemeslné dílně.
Nabízíme:
  • práci na úvazek 1,0,
  • možnost seberealizace,
  • zajímavou a kreativní práci,
  • odborné vzdělávání,
  • práci pod supervizí.
Požadujeme:
  • vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
  • předpoklady pro práci s lidmi s postižením,
  • samostatnost, flexibilitu, kreativní myšlení, spolehlivost, zodpovědnost,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost,
  • očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz,
  • trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • praxi v oblasti práce s lidmi s postižením.

Motivační dopis, strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na adresu: Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Rosa – denní stacionář, Pod Horou 191, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: petra.konigova@zdar.charita.cz

Uzávěrka přihlášek: 7. 8. 2015
Možnost nástupu: září 2015

Bližší informace: Bc. Petra Königová, DiS., vedoucí denního stacionáře Rosa,
mob.: 733 592 268, e-mail: petra.konigova@zdar.charita.cz