Pracovník pro NZDM (Albrechticko)

Slezská diakonie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník v sociálních službách pro středisko NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ NA ALBRECHTICKU (okres Bruntál),
předpokládaný nástup od 1.5.2015.

Popis pozice
  • Přímá práce s dětmi a mladými lidmi (6 – 20 let) na Albrechticku a to jak v klubovnách, tak i formou terénní práci zejména v Městě Albrechticích.
  • Výchovně vzdělávací a aktivizační činnosti s klienty a zejména aktivní naslouchání, věnování pozornosti klientovi, jeho potřebám; pomoc při vyřizování běžných záležitostí (přihláška na školu, žádost o práci); doprovod klienta (lékař, zájmové aktivity); podpora při začleňování klienta mezi vrstevníky apod.

Požadujeme

– Střední vzdělání
Výhodou Kvalifikační kurz „Pracovník v sociálních službách“ (dle Zákona o sociálních službách)
Splnění požadavků projektu „Odborné praxe pro mladé do 30 let v Moravskoslezském kraji“
Trestní bezúhonnost

Osobnostní předpoklady
  • Zájem o problematiku práce s dětmi a mládeží
  • Kreativita; aktivní a zodpovědný přístup k práci; komunikativnost; spolehlivost a otevřenost; schopnost pracovat v týmu i samostatně; sebereflexe; flexibilita; empatie
  • Ochota pracovat v odpoledních a večerních hodinách, příležitostně i o víkendu
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point…), dobrá orientace na Internetu a sociálních sítích
  • Chuť se dále vzdělávat

Nabízíme

– Zajímavou a smysluplnou práci s dětmi a mladými lidmi
Pracovní poměr na dobu určitou
Plný pracovní úvazek: 37,5h týdně
Pracovní doba 10:00 – 18.00 hod. (případně 12:00 – 20:00)
Mzdové podmínky: Hrubá mzda 12 896 Kč + 600 Kč zvláštní příplatek
(+ až 25% prémie ze základní mzdy…po zkušební době)

Žádosti zasílejte do 17. 4. 2015 na e-mail: nzdm@sdk.cz (do předmětu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NZDM), popř. poštou nebo osobně na adresu Slezská diakonie, Lázeňská 2, Město Albrechtice, a to ve formě strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Uveďte také emailový kontakt a telefon, na kterém Vás budeme moci zastihnout pro další domluvu o průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba: Andrea Polišenská, koordinátor střediska, 604 228 201 (v pracovní dny
od 10.00 do 14.00).

e-mail: nzdm@sdk.cz