Pracovník v sociální službách (Třebíč)

Posláním služeb NZDM BARÁK je vyhledávat a bezplatně podporovat mladé lidi, kteří si aktuálně neví rady s řešením své obtížné situace anebo u nich takováto situace může nastat, těm, kteří tráví svůj čas způsobem, který je vede do konfliktu se společností, těm, kteří nechtějí navštěvovat běžné instituce apod.

Pracovní náplň nabízené pozice:

Kontaktní práce s dětmi, mládeží a mladými dospělými od 11 do 26 let. Podpora klientů v nepříznivé sociální situaci se zaměřením na tyto oblasti: škola, rodina, volný čas, vrstevnické a partnerské vztahy, návykové látky a chování, konfliktní chování, práce a finance, zdraví, sociální zdatnost, osobnostní zralost. Podílení se na přípravě a realizaci volnočasových a sociálně aktivizačních činností. V rámci terénní práce také aktivní vyhledávání potenciálních klientů – tj. rizikové mládeže.

Požadavky na uchazeče:

  • věk min. 21 let
  • min. SŠ vzdělání
  • splnění podmínek pro výkon činnosti pracovníka v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • ochota pracovat v odpoledních hodinách (cca 2-3x týdně, od 13:00 do 18:00)
  • vážný zájem pracovat pro službu BARÁK nízkoprahový klub
  • zájem o práci s dětmi a mládeží
  • znalost uživatelské práce na PC
  • respekt k hodnotám organizace
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP – 0,5 úvazku s možným nástupem nejdříve od 15/7/2021
  • platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání k úvazku 0,5 od 13.300,-Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • finanční odměny při pracovním jubileu
  • zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
  • teambuilding
  • možnost dalšího vzdělávání a práce pod supervizí
  • zajímavá a kreativní práce v mladém kolektivu
  • duchovní podpora v případě zájmu

Nástup možný ihned!

Více informací najdete na: https://trebic.charita.cz/kariera/volna-mista/pracovnik-v-socialnich-sluzbach-pro-barak-nizkoprahovy-klub/