Pracovník v sociálních službách (Beroun)

Organizace Dobromysl o.p.s. hledá nového zaměstnance na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách.

Náplň práce:
  • poskytování přímé obslužné péče uživatelům se zdravotním postižením, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při sebeobsluze
  • poskytování komplexní obslužné péče, poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posilování životní aktivizace uživatelů a uspokojování jejich psychosociálních potřeb
  • vytváření podmínek k prohlubování a upevňování pracovních návyků uživatelů
  • vedení dokumentace, spolupráce s odborníky při poskytování péče klientům, individuální plánování
Nabízíme:
  • úvazek 1,0; jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v přátelském malém týmu
  • nástup možný ihned
  • plat 15 500 Kč/měsíc
Vzdělání:
  • Základní/SOU/Středoškolské s maturitou
  • Kvalifikace dle zákona 108/2006 Sb. v platném znění výhodou (kurz pracovníka v sociálních službách – lze dodělat po nástupu do zaměstnání)
  • Praxe v oboru či znalost znakového jazyka výhodou
Požadavky:
  • Kreativita, empatie, rozhodnost, trpělivost, asertivita, spolehlivost, týmová spolupráce, aktivní přístup k práci
  • Zdravotní způsobilost, bezúhonnost
Více informací na www.dobromysl.org.

Váš životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: kdvorakova@dobromysl.org.