Vedoucí sociálně terapeutické služby (Beroun)

Dobromysl o.p.s. hledá vedoucího/vedoucí sociílní služby sociálně terapeutické dílny.

Náplň práce:
  • Vedení sociální služby Sociálně terapeutické dílny – komplexně (veškerá dokumentace – klienti, personál, standardy, apod., vedení personálu, koncepce služby), přímá práce s klienty
  • Administrace projektu IP OP LZZ
  • Další administrativní práce pro organizaci
  • Správa e-shopu, korigování výroby
Požadavky:
  • Vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči (viz §110 Zákona o sociálních službách) nebo SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví nebo Speciální pedagog
  • Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Předpoklady pro týmovou práci
  • Schopnost vedení pracovního týmu
  • Dobrá znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
Nabízíme:
  • Kreativní zajímavou práci na plný úvazek, příjemný kolektiv
  • ohodnocení: 20 500 kč
K zařazení do výběrového řízení zasílejte na tuto e-mailovou akresu mlejckova@dobromysl.org motivační dopis a životopis.