Projektový manažer (Brno)

RATOLEST BRNO, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici projektový manažer. Hledáme především spolehlivého a vytrvalého člověka, který nám bude oporou při přípravě a realizaci projektů. Jde o pracovní poměr na 1,0 úvazek.

Náplň práce:
  • vyhledávání možných dotačních titulů v souladu s posláním organizace
  • zpracování a příprava projektových žádostí – kontrola logického rámce projektu, souladu s podmínkami
  • zodpovědnost za administrativní zajištění realizovaných projektů a dotací – kontrola plnění smluvních požadavků a termínů monitorovacích zpráv
  • komunikace s poskytovateli dotací
  • členství v managementu organizace – podílení se na vedení chodu organizace
  • účast na poradách, strategickém plánování, tvorbě předpisů

Požadujeme:

  • pracovní zkušenost minimálně 2 roky
  • minimálně VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost práce na PC, především MS Office
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • znalost projektového managementu
  • výhodou zkušenosti z neziskového sektoru
  • výhodou zkušenosti ze sociálních služeb

Nabízíme:

  • dynamickou, pestrou a smysluplnou práci
  • příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí organizace s dlouholetou praxí

Nástup dle dohody, místo výkonu Brno.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč si myslíte, že jste vhodný kandidát, zkušenosti v oboru, apod.) nejpozději do 13. 7. 2016 na e-mail hana.zizlavska@ratolest.cz.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem či telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení bude dvoukolové. První kolo proběhne ve dnech 18. 7. a 19. 7. 2016. Úspěšní kandidáti z prvního kola budou zařazeni do druhého kola, které proběhne dne 22. 7. 2016. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.

Odesláním životopisu a motivačního dopisu a příp. dalších podkladů uchazeč souhlasí s tím, aby Ratolest Brno, IČ 65348893, se sídlem Kpt. Jaroše 7b, 602 00 Brno, zpracovávala osobní údaje v nich obsažené za účelem realizace tohoto výběrového řízení a to po dobu maximálně 6 měsíců. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.