Projektový manažer – specialista pro neinvestiční dotace (Hradec Králové)

Laxus z.ú. je poskytovatel s více než 25ti letou praxí v oblasti poskytování registrovaných sociálních služeb, certifikovaných adiktologických a preventivních služeb na území Královéhradeckého, Pardubického, Středočeského a Libereckého kraje. Zakládáme si na odbornosti, kvalifikaci a celoživotním vzdělávání pracovníků. Vyhledáváme a tvoříme nové přístupy. Klient je pro nás rovnoprávným a respektovaným partnerem, nikoli pasivním příjemcem služeb. Zohledňujeme jeho možnosti, schopnosti a vlastní rozhodnutí.

Do našeho administrativního týmu hledáme posilu na pozici projektový manažer – specialista pro neinvestiční dotace.

Požadavky na uchazeče:

  • SŠ či VŠ vzdělání
  • předchozí praxe na obdobné pracovní pozici
  • schopnost zorientovat se v zadávací dokumentaci poskytovatelů dotací (Krajské dotace, Úřad vlády, města, obce)
  • flexibilita, samostatnost a pečlivost, ochota učit se nové věci
  • schopnost proaktivně řešit problémy
  • znalost práce na PC na pokročilejší úrovni (zejména MS Office)

Výhodou bude, pokud budete:

  • mít zkušenosti s realizací projektů z oblasti sociálních služeb
  • SŠ/VŠ ekonomického směru

Co vás čeká (náplň práce):
zabezpečení administrace neinvestičních projektů v rámci dotačních titulů, tedy:

  • aktivní vyhledávání projektových a grantových příležitostí
  • příprava žádostí o poskytnutí dotace dle podkladů
  • finalizace průběžných a závěrečných zpráv dle předložených podkladů
  • příprava finančního vyúčtování po konci projektu
  • sledování a dohled nad čerpáním rozpočtu projektů
  • komunikace s řešiteli projektů a poskytovateli dotací
  • vedení a archivace dotačních smluv
  • vedení a archivace dokumentů k projektům
  • koordinace povinné publicity projektů

a kolegyně, která Vám vše vysvětlí, agendu předá a nadále spolu budete spolupracovat.

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v příjemném kolektivu
  • zajímavou a různorodou práci v neziskové organizaci (sociální, zdravotní a adiktologická oblast)
  • úvazek 0,8 až 1,0
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní sick day
  • mzda 30.000 – 40.000 Kč

Nástup dle dohody, nejlépe ihned.
Adresa pracoviště: Sušilova 1528, Hradec Králové
Strukturovaný profesní životopis zasílejte do 15.8.2022 na e-mail vondrova@laxus.cz