Psycholog/psycholožka- Poradenské a mediační centrum Ostrava

Popis pracovní pozice:
Výkon odborného psychologického poradenství a terapie v individuálních či skupinových intervencích v režimu odborného sociálního poradenství pro rodiny s dětmi ve smyslu § 37 zákona č. 108/2006Sb., o sociálních službách, ve městě Ostrava.

Nabízíme:
– pružnou pracovní dobu (práce ve vámi zvoleném čase);
– samostatnou i tvůrčí práci v tým (sociální pracovníci, psychologové, právníci, mediátoři);
– možnosti profesionálního růstu a vzdělávání;
– možnost zapojení do dalších projektových aktivit organizace.

Počet volných pracovních míst: 2
Pracovní úvazek: DPČ (od 250,-Kč/hod)
Termín nástupu: dle domluvy

Požadujeme:
– vzdělání VŠ – jednooborová psychologie (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách);
– trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
– schopnost samostatného výkonu sociální práce;
– orientaci v relevantních právních předpisech (zejm. zákon o sociálních službách a zákon o sociálně-právní ochraně dětí)a znalost Standardů kvality;
– znalost sociálně-právní pomoci a orientace v sociálních službách;
– samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost empatie, ochotu dále se vzdělávat a pracovat pod supervizí.

Vítána: praxe v oboru, zkušenosti z práce s dětmi, komunikativnost.

Strukturovaný životopis a motivační dopis, příp. relevantní reference, prosím zašlete e-mailem na adresu: prace@spoluprorodinu.cz, do předmětu uveďte „výběrové řízení a název pozice“.

Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky. Oznámení o negativním výsledku výběrového řízení zasíláme pouze na vyžádání mailem. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, případně neobsadit pracovní místo v případě, že uchazeči nenaplní potřeby a očekávání organizace. Spolu pro rodinu, z.s. si vyhrazuje právo na vyřazení přihlášek, které nebudou odpovídat požadovaným náležitostem.

Vámi zaslané informace budou Spolu pro rodinu, z.s. zpracovávány pouze po dobu výběrového řízení na výše uvedenou pozici, tj. do obsazení pracovního místa.

e-mail: prace@spoluprorodinu.cz
web: